Atrakcje w obiekcie

Dla najmłodszych

Gorce Oasis to przytulny, rodzinny dom na wynajem, w którym zadbaliśmy, aby nasi najmłodsi Goście nawet przez chwilę się nie nudzili. Duży ogród wypełniają takie atrakcje jak trampolina, boisko do gry w piłkę nożną lub siatkową, mini golf a także oczko wodne (dostępne w czerwcu, lipcu i sierpniu).

W domu znajdziecie specjlanie przygotowną strefę gier i zabaw, gdzie znjduje się duża, wygodna sofa oraz projektor, na którym możecie oglądać filmy i bajki a także grać w gry w dostępnej u nas konsoli x-box!

Atrakcje dla starszych

Dbamy o szczegóły i komfort na każdym kroku. Prócz dużego, bajkowego ogrodu, który doskonale sprawdzi się jako miejsce do zabaw z dziećmi oraz pikników z rodziną i znajomymi przy grillu - przygotowaliśmy również dla Was oczko wodne, w którym możecie schłodzić rozgrzane upałem stopy, ale również specjnale miejsce na ognisko, doskonałe na długie wieczory pod gołym niebem.

Na zewnątrz czeka również cudowny, zadaszony taras, na którym możecie spędzić długie letnie poranki przy kawie i romantyczne ciepłe wieczory. Wewnątrz odnajdziecie klimatyczny salon, gdzie zrelaksujecie się przy kominku, albo po prostu przed telewizorem. W podziemiach naszego obiektu czeka na Was sala zabaw i gier - projektor do filmów, piłkarzyki, jak również sauna idelana na chłodniejsze dni i reset po nartach.

PL