Pokoje i wyposażenie Góralski dom na wynajem

Gorce Oasis to góralski dom na wynajem, a w nim cztery piętra przeznaczone do wypoczynku i rekreacji. W stylowym domu z bali znajdują się luksusowe, przejrzyste wnętrza pachnące nowością i drewnem. Designerski wystrój wzbogacony został o regionalne akcenty nadające całości niepowtarzalnego charakteru iście góralskiego domu. Naturalne materiały takie jak kamień, drewno, kolory ziemi i góralskie ornamenty współgrają ze sobą tworząc wyjątkową, harmonijną całość. Wszytsko w otoczniu natury! Nasz górlaski dom to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych Gości.

Na poddaszu znajdują się dwie klimatyczne sypialnie z pięknymi widokami oraz łazienka z prysznicem. Pomieszczenia zostały wykonane z drewna w tradycyjnym góralskim stylu a charakteru nadają im charakterystyczne dla regionu, nienachalne ozdoby w postaci kontrastowych płytek i kwiecistych tapet. Dzięki dużym oknom, pomieszczenia są jasne i nasłonecznione a jednocześnie z racji lokalizacji na najwyższym piętrze dają poczucie prywatności.

Piętro pierwsze to cztery sypialnie, do których zostały przydzielone dwie łazienki z prysznicami. To piętro to doskonały wybór dla rodziców z dziećmi, ponieważ znajdujące się tutaj sypialnie są największe a dwie z nich są ze sobą połączone. To piętro to swoiste studio, które świetnie rozlokuje młodszych i starszych. Na tym piętrze znajdziecie również wyjście na słoneczny balkon położony od południowej strony budynku.

Parter, to miejsce, w którym bez wątpienia będziecie spędzać najwięcej czasu. Znajdziecie tutaj serce domu czyli kuchnię z pełnym wyposażeniem, takim jak płyta grzewcza, piekarnik, różnego rodzaju przybory kuchenne i naczynia oraz blat roboczy. Obok kuchni znajduje się jadalnia oraz duży salon z kominkiem, kanapą i telewizorem. Obok salonu znajdziecie jeszcze jedną sypialnię oraz dużą łazienkę z wanną. Na tym piętrze znajduje się również wyjście prowadzące na obszerny taras zewnętrzny.

Podziemia Gorce Oasis to luksusowe miejsce przeznaczone dla Waszej rozrywki. Duża, wygodna kanapa zmieści całą Waszą grupę a czas przyjemnie wypełni oglądanie filmów na projektorze lub granie w x-boxa. Dzieci znajdą tutaj zabawki i gry dla siebie, by w tym czasie rodzice mogli odpocząć i cieszyć się przyjemnym wypoczynkiem.

Sprawdź nasze oferty

PL