Gorce Oasis Twoja oaza u stóp gorczańskich lasów

Gorce Oasis to wyjątkowy góralski dom, który możesz mieć wyłącznie dla siebie. Rodzinny klimat i historia tego miejsca sprawią, że poczujesz się jak w swoim drugim domu. Wśród gorczańskich i tatrzańskich panoram czeka na Ciebie prawdziwa idylla, spokój, cisza, rześkie powietrze, wszytstko po to by urlop naprawdę przyniósł Ci upragniony wypoczynek. Czas oderwać się od codzienności, przenieść do miejsca, gdzie czas płynie wolniej, by zregenerować siły w otoczeniu piękna i natury.

Znajdziesz tutaj wszystko o czym marzysz, a urlop wreszcie da Ci satysfakcję. Gorce Oasis to komfortowy, stylowy, góralski dom, w którym może wypoczywać grupa do 18 osób. Obiekt wynajmujemy w całości dla jednej grupy na wyłączność, dlatego możecie wypoczywać całą rodziną lub ze znajomymi.

Styl, lokalizacja, komfort niezależności

Jeśli zawsze marzyłeś, marzyłaś o drewnianym, górlaskim domu z bali, o tradycyjnej ale stylowej chacie w górach, o domu na wsi, do którego w każdej chwili możesz uciec zabierając najbliższych, to teraz ten dom może być Twój. Latem czy zimą, bez względu na porę roku, nastrój, czas, możesz skryć się wśród natury i sielskiego klimatu polskiej wsi. Możesz odpoczywać w luksusie i chłonąć piękno lasów i gór, możesz cieszyć się dobrym stylem i zachować komfort niezależności.

Przygotowaliśmy dla naszych Gości eleganckie pokoje z łazienkami, wszytsko z zachowaniem tradycyjnego górlaskiego stylu urozmaiconego nowoczesnym designem. Do dyspozycji pozostawiamy przestronny, przytulny salon z klimatycznym kominkiem, oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Gorce Oasis ma klimat rodzinnego domu, jest w nim wszytsko niezbędne podczas długiego urlopu.

Górlaski dom Gorce Oasis otoczony jest bajkowym ogordem, a w nim mnóstwo przestrzeni do spędzania czasu na świeżym, rześkim, górskim powietrzu. Przygotowaliśmy miejsce dla dzieci, które znajdą tutaj prawdziwy plac zabaw! Trampolina, piaskownica, boisko do gry w piłkę nożną lub siatkową oraz zewnętrzny basen (dostępne w czerwcu, lipcu i sierpniu). W ogrodzie zostało zagospodarowane miejsce na ognisko lub grilla. Na poranną kawę i długie wieczory pod gwiazdami przygotowaliśmy cudowny taras.

Gorce Oasis to Twój wymarzony urlop na wyłączność! Wynajmując dom w całości, zyskujesz swobodę, prywatność oraz udogodnienia, którymi z nikim nie musisz się dzielić. Spraw sobie prawdziwą przyjemność i odpoczywaj jak nigdy dotąd.

Sprawdź nasze oferty

PL