Baseny termalne na Podhalu

Gorący Potok

Gorący Potok Szaflary

Gorący Potok, to baseny z wodą termalną zlokalizowane w Szaflarach, koło Nowego Targu. Pozyskiwana tam woda termalna uzdatniana jest za pomocą lamp UV, co stanowi innowacyjną metodę, dzięki której do wody nie są dodawane żadne substancje chemiczne. Oferta Gorącego Potoku, to łącznie 22 niecki basenowe. Możecie miło spędzić czas w basenach o bardzo oryginalnych, wywodzących się z góralskiej gwary nazwach, takich jak Ślebodny Bonor, Zawaternik Przy Smreku, Siarcane Koloseum czy Wodno Bździągwa… Znajdziecie tam również zakręcone zjeżdżalnie, baseny zewnętrzne, restauracje, bistro i bary sezonowe z grillem oraz fantastyczną bawialnię dla dzieci z zabawkami oraz animacjami.

goracypotok.pl

Termy Szaflary

Termy Szaflary

Termy Szaflary, to cztery baseny z wysoko zmineralizowaną wodą termalną o temperaturze 30-38oC, pochodzącą z odwiertu eksploatowanego przez Geotermię Podhalańską. Znajdziecie tam dwa baseny zewnętrzne i dwa wewnętrzne, trzytorową zjeżdżalnię rodzinną oraz brodzik ze zjeżdżalną dla dzieci. Baseny zostały wyposażone w różnego typu urządzenia do masażu wodnego a rozrywki dostarczą Wam zjeżdżalne, których łączna długość to ponad 55 metrów. Na terenie obiektu znajduje się również saunarium oraz SPA z ofertą relaksacyjnego masażu. Po dniu pełnym wrażeń, możecie nabrać sił posilając się w restauracji włoskiej „Pian Camuno” lub w restauracji „Mokrej” serwującej dania kuchni polskiej.

termyszaflary.com

Terma Bania

Terma Bania Białka Tatrzańska

Terma Bania to aquapark z prawdziwego zdarzenia. Cały obiekt podzielony jest na strefy – w zależności od Waszego nastroju – możecie przebywać w wyciszającej strefie relaksu, lub pobudzającej strefie zabawy! Woda znajdująca się w basenach osiąga temperaturę od 34 do 38oC, natomiast zanim trafi do basenów, osiąga temperaturę aż 72oC! Po oddaniu części ciepła, nie tracąc przy tym swoich właściwości trafia do basenów, znajdujących się na zewnątrz i wewnątrz obiektu. Podział na strefy, gwarantuje udaną rekreację dla Gości w każdym wieku! Możecie korzystać ze zjeżdżalni, wodnych placów zabaw, ślizgów wodnych. W ofercie Termy Bania znajdziecie również profesjonalne saunarium oraz szeroką ofertę SPA i wellnes.

termabania.pl

Termy Bukovina

Termy Bukovina Bukowina Tatrzańska

W Termach Bukovina znajdziecie baseny rekreacyjne oraz pływackie, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. Czekają na Was fantastyczne zjeżdżalnie, jacuzzi, sauny oraz wysoko zmineralizowana woda termalna z Wysokiego Wierchu a wszystko to, w majestatycznej Tatrzańskiej scenerii. W razie przypływu apetytu, czekają na Was Cafe BUKOVINA, Restauracji „Na Wiyrchu” i karczma „Zbójecki Łygotnik” z przepyszną kuchnią na naprawdę wysokim poziomie. Termy Bukovina to wysokiej klasy obiekt, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników wodnych przygód. Gorąco polecamy!

termabukowina.pl

Chochołowskie Termy

Termy Chochołowskie

Zlokalizowane w Chochołowie baseny termalne, są największym tego typu obiektem na Podhalu. Nowoczesne technologie jakie zostały zastosowane już na etapie budowy basenów podwyższają zarówno komfort wypoczynku jak bezpieczeństwo oraz higienę obiektu. Wydobywane z głębokości 3600 metrów wody termalne bogate są w takie składniki mineralne jak Siarka, Wapń, Magnez oraz Sód. Znajdziecie tam 8 basenów z wodą termalną, jeden z wodą solankową, basen zewnętrzny z rwącą rzeką oraz takimi atrakcjami jak koszykówka i siatkówka wodna, wodospady, gejzery i wiele innych. W ofercie obiektu znajdziecie również strefę SPA, grotę solną, łaźnię parową dla dzieci oraz zaplecze gastronomiczne. Polecamy!

chocholowskietermy.pl

PL